ZAPRASZAMY NA UROCZYSTE OTWARCIE KOLEJNEGO SEZONU TEATRALNEGO.

Raz na jakiś czas w podziemiach starego zamczyska odbywa się wspaniały bal. Zgromadzeni tam goście nie należą co prawda do elity towarzyskiej w ludzkim tego słowa znaczeniu, jednakże stanowią wielce wysublimowaną, empatyczną grupę indywidułów ze świata, który niewidzialny i mistyczny, stanowi dla nas równocześnie nieprzeniknioną zagadkę.

Nikt nie wie gdzie i kiedy owo tajemnicze spotkanie się odbywa. Od dawien dawna zatem wszelacy poszukiwacze przygód, jak również jednostki dociekliwe, żądne kontaktu z nieznanym, magicznym światem, starały się uchylić rąbka tajemnicy. Bezskutecznie jednak. Przedstawiciele świata podziemi, świata cieni, świata magii i innych przestrzeni ezoterycznych spotykają się więc spokojnie w zamkowym podziemiu aby pod zasłoną nocy i tajemnicy bawić się aż do rana. Potem rozpływają się w swojej - naszej przestrzeni czekając cierpliwie na następny bal. Dowiedzione jest bowiem ponad wszelką wątpliwość, że oba obszary przenikają się wzajemnie, czy tego chcemy czy nie, a wybitne przedstawicielki świata magii i podziemi są wśród nas.

Tak, tak „czarownice są wśród nas”!

I oto, ze względu na szczególne jak się wydaje ustawienie gwiazd, w połączeniu z ogromą sublimacją wiedzy i wyobraźni, nadarza się jedyna w swoim rodzaju, niebywała okazja zajrzenia poza niewidzialną zasłonę spowijającą szczelnie owo legendarne wydarzenie. Więc kto odważny, żądny przygód i rozrywki oczywiście, kto muzę teatralną ceni, a słowo, taniec i muzyka nie są mu obojętne, niech przybywa zobaczyć ten bal! Zabawa będzie przednia, a jeśli wśród swawoli coś magicznego się przytrafi, tym lepiej!

W teatrze bowiem – wszystko jest możliwe !

Informacje i rezerwacje biletów: 773- 592-6419 ,www.bilety .com

ZAPRASZAMY !!!!!